Prvý sviatok vianočný u nás na Ondrašovskej

V Domove pre seniorov na Ondrašovskej ulici panovala počas prvého sviatku vianočného výnimočne príjemná a rodinná atmosféra. Našich klientov prišla osobne navštíviť pani riaditeľka, ktorá im venovala milé slová, úsmevy a najmä svoj čas.

Spoločne sme si posedeli pri sviatočnom stole, vychutnali si vianočné dobroty a strávili krásne chvíle plné pokoja, radosti a ľudskej blízkosti.

Ďakujeme pani riaditeľke za návštevu a všetkým, ktorí sa podieľajú na tom, aby sa naši seniori cítili počas Vianoc ako doma.

Vianoce sú o spolupatričnosti – a u nás to platí dvojnásobne.