Vzácna návšteva u nás v Golden Age

 

Dňa 30. januára nás pri príležitosti otvorenia denného stacionára navštívili minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Erik Tomáš a primátor mesta Liptovský Mikuláš Ján Blcháč.

Veľmi si vážime ich návštevu nášho Domova pre seniorov Golden Age, počas ktorej mali možnosť stretnúť sa s našimi klientmi, porozprávať sa s nimi a spoznať prostredie, v ktorom trávia svoje dni.

Pri tejto príležitosti priniesol pán minister našim seniorom milý dar, ktorý im urobil veľkú radosť .

Ďakujeme za prejavený záujem, podporu a príjemnú atmosféru, ktorú ste u nás zanechali.